شناسه پست: 8989
بازدید: 995

دانلود ویدیو از پینترست، پینترست از جمله شبکه های اجتماعی بسیار کاربردی و پرطرفدار در جهان امروز است، که کاربران می توانند در آن کلیپ ها و عکس های جذاب و زیبایی را مشاهده نمایند. کاربران در حوزه های گوناگون مانند آشپزی، طراحی، خودرو و…، پین هایی را ایجاد می نمایند و دیگران نیز می توانند این پین ها را مشاهده و در صورت نیاز ذخیره نمایند. ( خرید کانفیگ v2rayng )

در این بین، در برخی از موارد پیش می ‌آید که کلیپ هایی را مشاهده می کنیم و دوست داریم آنها را بر روی‌ موبایل خود ذخیره نماییم.

اما در پینترست برای دانلود مستقیم کلیپ و عکس، دکمه ای طراحی نشده و گزینه ای برای این امر وجود ندارد. اما جایی برای نگرانی نیست؛ چرا که راه های گوناگونی برای این امر ترتیب داده شده است. اکنون با ارائه این مقاله، تصمیم داریم روش هایی بیان کنیم، تا شما کاربران عزیز بتوانید از این طریق کلیپ مورد نظر خود را دانلود و در تلفن خود ذخیره نمایید.

( خرید کانفیگ v2rayng )

دانلود ویدیو از پینترست با سایت

یکی از بهترین روش هایی دانلود ویدیو از پینترست استفاده از سایت هایی است که برای این امر طراحی و توسعه یافته اند. در ادامه به برخی از آنها پرداخته ایم:


 1. سایت ExpertsPHP

ExpertsPHP  یکی از سایت هایی است که میتوان از طریق آن ویدئوهای پینترست را دانلود نمود. این سایت از جمله بهترین و کاربردی ترین ابزار برای بارگیری تصاویر و ویدیو با کیفیت عالی و ظرفیت قابل قبول است. باید بگوییم که ExpertsPHP تقریبا با بیشتر دستگاه ها مانند گوشی های اندروید، لپ تاپ ها و… سازگاری دارد. راهنمای دانلود ویدئو از این سایت به شرح زیر است: ( خرید کانفیگ v2rayng )

 • ابتدا باید وارد سایت com شوید.
 • ویدیوی مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس URL ویدیو را ذخیره نمایید.
 • به سایت ExpertsPHP بروید و URL ویدیو را در کادر مربوطه قرار دهید.
 • سپس بر روی گزینه دانلود کلیک کنید.
 • در آخر نیز ویدیوی مورد نظر برای شما دانلود می شود و با فشردن دکمه ذخیره، ویدیو به صورت مستقیم در تلفن شما ذخیره خواهد شد.
 1. سایت Keepsaveit دانلود ویدیو از پینترست

یکی دیگر از سایت هایی که با استفاده از آن می توانید به صورت آنلاین ویدیو مورد نظر خود را از پینترست دانلود کنید، سایت Keepsaveit است. این سایت امروزه به صورت گسترده به کار برده می شود و امکانات و قابلیت های بسیاری را در اختیار کاربران قرار می دهد. علاوه بر این، باید بگوییم که Keepsaveit بهترین سایت برای دانلود ویدئو برای کاربران آیفون و اندروید می باشد.

راهنمای دانلود ویدیو از این سایت به شرح زیر است:

 • ابتدا به پینترست بروید و ویدیویی که قصد دارید آن را دانلود نمایید را برگزینید.
 • بر روی ویدیو خود کلیک کنید. در گوشه راست ویدیو سه نقطه وجود دارد.  آن را لمس کنید و گزینه کپی لینک را بفشارید.
 • اکنون در این مرحله باید وارد سایت Keepsaveit شوید و لینکی که کپی کرده اید را در کادر مورد نظر سایت قرار دهید.
 • اکنون بر روی گزینه دانلود کلیک کنید.
 • پس از اینکه فرایند دانلود به پایان رسید ویدیو در دستگاه شما نیز ذخیره می شود.

 1. ربات دانلود ویدیو از پینترست

در شبکه اجتماعی تلگرام نیز، ربات های بسیاری وجود دارد که از طریق این ربات ها می توانید ویدیو مورد نظر خود را از پینترست دانلود کنید.  ( خرید کانفیگ v2rayng )دانلود ویدئو از پینترست در این ربات ها، فرآیندی شبیه به همین دارد و باید بگوییم که مراحل دانلود برای هر کدام از این ربات ها یکسان می باشد. در ادامه برخی از ربات دانلود از پینترست در تلگرام را معرفی کرده ایم:

برای اینکه ویدیو مورد نظر خود را از پینترست با استفاده از این ربات ها دانلود کنید، باید لینک را به ربات بدهید، تا در نهایت عکس یا ویدیو مورد نظر توسط ربات دانلود گردد.


 1. پینترست دانلودر

به غیر از ابزارهای آنلاین و ربات هایی که برای دانلود ویدئو از پینترست وجود دارند، برنامه های بسیاری در گوگل نیز برای این امر طراحی شده اند‌. در ادامه به برخی از برنامه های دانلودر پینترست می پردازیم:

 • اپلیکیشن  Video Downloader for Pinterest

همانطور که از نام این اپلیکیشن پیداست، این برنامه برای دانلود ویدئو از پینترست طراحی شده است. البته این برنامه قابلیت این را هم دارد که، از طریق آن گیفت یا تصاویر گوناگونی را دانلود نمایید. این برنامه با گروه بسیاری از دستگاه ها سازگار می باشد و کاربران می توانند از این طریق فیلم هایی را با فرمت دلخواه خود دانلود و ذخیره کنند. ( خرید کانفیگ v2rayng )

این اپلیکیشن کیفیت ویدیو شما را در هنگام انتقال از منابع گوناگون حفظ می کند و در آخر فیلم نهایی کیفیت قانع کننده ای دارد‌. راهنمای دانلود ویدیو از پینترست با این برنامه به شرح زیر است:

 • در مرحله اول باید وارد سایت رسمی پینترست شوید و ویدیو مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 • لینک ویدیو را کپی کنید.
 • اکنون وارد برنامه Video Downloader for Pinterest app شوید.
 • لینک را در کادر مربوطه قرار دهید.
 • گزینه دانلود را لمس کنید.
 • اکنون ویدیو در دستگاه شما ذخیره شده است.